PDA

Zobacz pełną wersję : D300 (i inne) Wielokrotna expo i interwał.



Skibek
19-08-2009, 21:00
Czy jest możliwość ustawienia jednocześnie zdjęć z wielokrotną ekspozycją i zdjęć z interwałometrem?
Np. 10 zdjęć trzydziestosekundowych co 35 sekund i żeby się "zlepiły" w jeden obrazek z gainem.

miechu1975
19-08-2009, 22:17
... nie wiem do końca co to znaczy "obrazek z gainem" ale wg mnie można :-)

Skibek
19-08-2009, 22:56
... nie wiem do końca co to znaczy "obrazek z gainem" ale wg mnie można :-)
Ze wzmocnieniem ;)
Pomieszałem, pomieszałem i można, ale trzeba to ustawić w odpowiedniej kolejności, czyli napierw parametry WIELOKROTNEJ EKSPOZYCJI, a potem parametry INTERWAŁOMETRU.

Sorka za wątek-śmieć spowodowany moim lenistwem.