PDA

Zobacz pełną wersję : Update - firmware D2X(Hs) v. 2.00



admin
03-10-2006, 20:53
Tylko bez kolejki :)

Dostepny od dzisiaj na stronach wsparcia technicznego Nikona. Zainstalowalem, wyprobowalem na szybko, dziala. Ladne, profi menu w kolorach granatu i zolci :) Reszta pozniej...

Seeker
04-10-2006, 11:34
"Ladne, profi menu w kolorach granatu i zolci"

To ja w takim razie nie chce byc profi ;)

admin
04-10-2006, 22:30
Chyba nie widziales poprzedniego :)

Akari
05-10-2006, 13:53
Ale łatwiej ściągnąć z serwera w USA :-)
Szczególnie podoba mi umożliwienie czyszczenia matrycy bez zakupu zasilacza.

lenek
12-10-2006, 12:41
Jeszcze nie zdążyłem wgrać nowego softu ale chciałbym się dowiedzieć jakie są wrażenia po uaktualnieniu oprogramowania w D2X. Chętnie poznam opinie tych, którzy już uczynili ten krok. Interesowałby mnie aspekt czysto praktyczny.

Czornyj
12-10-2006, 12:48
Lenek, na forum D2H/X Nikonians sporo osób wspomina o znacznie lepszej pracy AF po zainstalowaniu nowego softu. Sądzę, że warto spróbować. Szkoda tylko że "olali" D2H :(

admin
12-10-2006, 14:13
Dla mnie bardzo istotna zmiana jest dodanie posrednich czulosci ISO. W sumie to dla nich zrobilem upgrade. Autoryzacja tez moze sie przydac, choc do tej pory dalo sie bez niej zyc. Nie zauwazylem jednak zmiany w szybkosci AF o ktorej pisza na forach m/n. Fakt, do czyszczenia matrycy nie musze juz uzywac czasow 1/30 :) lub bulb. Ladowanie krzywych w aparacie, poki co a fuj. Tyle pokrotce.

lenek
12-10-2006, 14:49
Lenek, na forum D2H/X Nikonians sporo osób wspomina o znacznie lepszej pracy AF po zainstalowaniu nowego softu. Sądzę, że warto spróbować. Szkoda tylko że "olali" D2H :(

Też żałuję, że olali D2H ale myślę poprostu, że nie da się już więcej z niego wycisnąć. Jedyne co by mi się przydało to podnoszenie lustra do czyszczenia wnętrza. Mieszkam dość daleko od Warszawy i nie mogę pójść tak sobie i wyczyścić. Zaś zakup zasilacza uważam za totalnie zbędny wydatek.

Czornyj
12-10-2006, 15:19
Zaś zakup zasilacza uważam za totalnie zbędny wydatek.

Dokładnie. Ja poprostu wciskam spust na B i zdmuchuję (paszczą) syf z matrycy. Działa :lol:

JK
12-10-2006, 16:55
Taaa. A jutro będzie wątek na temat: "Czyściłem matrycę tak, jak proponował Czornyj i się cała zapluła - co z tym teraz zrobić"? :lol:

Czornyj
12-10-2006, 16:58
Taaa. A jutro będzie wątek na temat: "Czyściłem matrycę tak, jak proponował Czornyj i się cała zapluła - co z tym teraz zrobić"? :lol:

Owszem, owszem - jest to metoda ryzykowna. Ale cóż, lubię żyć niebezpiecznie 8) :lol:

Pawel Pawlak
22-10-2006, 10:26
wydaje mi się że AF działa troszkę inaczej-sprawniej (z długimi ogniskowymi). Poza tym dla mnie bardzo wazna jest nowa funkcjonalność auto-iso, z mozliwością ustawienia górnej granicy do jakiej chcemy pracować i T poniżej którego ma następować zmiana iso na wyzsze.