PDA

Zobacz pełną wersję : Capture NX2 na OSX i zwieszki - help!



tomasonline
13-08-2009, 02:32
Może miał ktoś podobny problem na Capture NX2 (2.0.0) na OSX (w moim wypadku to 10.5.8 ).

Wywala mi się ustawicznie Capture, a już zapisanie własnych profili kolorów to ruletka, wrzucenie nowego zdjęcia do próbkowanie zdjęcia w Picture Control Utility - błędy, zły format pliku.

Do tego Nikon Transfer nie potrafi zgrać większej ilości zdjęć (nie pamiętam chyba max ok 150), zawiesza się.

Dosyć rzadko pracuje w NX, wolę LR2 i PS ale są sytuacje takie jak ustawianie profili kolorów użytkownika i ich zapisanie, nie można tego przeskoczyć (chyba, że z rzeźbiąc przy profilach z puszki), jednak wygodniej jest na ekranie.

Jakieś rozwiązanie?

Pawel92
23-08-2009, 20:10
Uzywalem ostatnio w miare intensywnie CNX2 (2.2.0) na OSX (10.5.8, Intel) bez problemu. Niestety nie ladowalem wlasnych profili.

switch
29-08-2009, 15:47
Ja też pracuję na OSX, ale nie mam problemu ani z CNX2 ani z NT...