tomasonline
13-08-2009, 02:32
Może miał ktoś podobny problem na Capture NX2 (2.0.0) na OSX (w moim wypadku to 10.5.8 ).
Wywala mi się ustawicznie Capture, a już zapisanie własnych profili kolorów to ruletka, wrzucenie nowego zdjęcia do próbkowanie zdjęcia w Picture Control Utility - błędy, zły format pliku.
Do tego Nikon Transfer nie potrafi zgrać większej ilości zdjęć (nie pamiętam chyba max ok 150), zawiesza się.
Dosyć rzadko pracuje w NX, wolę LR2 i PS ale są sytuacje takie jak ustawianie profili kolorów użytkownika i ich zapisanie, nie można tego przeskoczyć (chyba, że z rzeźbiąc przy profilach z puszki), jednak wygodniej jest na ekranie.
Jakieś rozwiązanie?
Wywala mi się ustawicznie Capture, a już zapisanie własnych profili kolorów to ruletka, wrzucenie nowego zdjęcia do próbkowanie zdjęcia w Picture Control Utility - błędy, zły format pliku.
Do tego Nikon Transfer nie potrafi zgrać większej ilości zdjęć (nie pamiętam chyba max ok 150), zawiesza się.
Dosyć rzadko pracuje w NX, wolę LR2 i PS ale są sytuacje takie jak ustawianie profili kolorów użytkownika i ich zapisanie, nie można tego przeskoczyć (chyba, że z rzeźbiąc przy profilach z puszki), jednak wygodniej jest na ekranie.
Jakieś rozwiązanie?