Zobacz pełną wersję : Plecak na aparat + osprzęt
pritchard
12-08-2009, 13:23
Witam. Jak w temacie. Czy możecie polecić jakiś sprawdzony plecak na aparat + osprzęt? Fajnie by było jakby jeszcze można tam zmieścić laptopa. Serdeczne dzięki za odpowiedzi.
cheyenne
12-08-2009, 13:29
naneu sahara 217f - wejdzie 6 szkieł, body, lampa, szpargały i laptop do 17"
miałem, testowałem i był świetny lecz za wielki jak na codzienne urzytkowanie i tachanie na plecach
kupiłem plecak bez komory na laptopa który jest 2 x mniejszy i takie rozwiązanie polecam
pritchard
12-08-2009, 13:42
naneu sahara 217f - wejdzie 6 szkieł, body, lampa, szpargały i laptop do 17"
miałem, testowałem i był świetny lecz za wielki jak na codzienne urzytkowanie i tachanie na plecach
kupiłem plecak bez komory na laptopa który jest 2 x mniejszy i takie rozwiązanie polecam
Dzieki za info. Faktycznie plecak byczy ;) A mozesz powiedziec jaki tera plecak masz??
Ja polecam Lowepro. Super plecak poreczny i wygodny wsadzisz nie tylko sprzet ale takze np. bluze czy inne potrzebne rzeczy. Osobiscie polecam ten model :
http://www.e-oko.pl/t5j2t5kjQORdPK4ntd2buNE3tXWeQJQzGKVoFJQntd2brNH2Eq D8
cheyenne
12-08-2009, 14:44
Dzieki za info. Faktycznie plecak byczy ;) A mozesz powiedziec jaki tera plecak masz??
vanguard oregon 52
link (http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=225086)
jest wystarczający na moje potrzeby: mam w nim to co w podpisie + ładowarkę, filtry, osłony i inne graty i na spora książeczkę też jest miejsce, a plecak jest naprawdę niepozorny i przy tym bardzo solidny i porządnie wykonany
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/08/9989fe8c7a2d4e0fa5ba4b40b68f8980_product-1.jpg
źródło (http://image.ceneo.pl/data/products/225086/9989fe8c-7a2d-4e0f-a5ba-4b40b68f8980_product.jpg)
polecam Dakine Sequence- możesz go nosić jako plecak- lub wymontować ze srodka część którą można nosić na pasku. Dodatkowo do plecaka można zamontować statywy- ja montuję 3 sztuki :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/08/dkn_sequence_blkchop_09-1.jpg
źródło (http://images.usoutdoorstore.com/usoutdoorstore/products/full/dkn_sequence_blkchop_09.jpg)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.s2as.com/uploads/8100-465_camblock.jpg)
oczywiście sprzęt w środku nie jest mój- to zdjęcia od producenta plecaka :)
Jeśli Dakine to Mission Photo (http://www.dakine.com/snowboard/packs/photo/mission-photo/). Włazi to, co poniżej, do tego dopycham lapka 13.3". I jeszcze zostaje miejsca conieco.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.