1979
12-08-2009, 12:47
Temat profili i kolorów był poruszany setki razy, mimo to nie potrafie sobie z tym poradzić.
Ekran LCD mam skalibrowany pod odbitki. Odbitki są robione w Prolab-ie, nie mają profili swoich urządzeń. Do kalibracji dają odbitke + CD z tym samym plikiem :(
Kolory na odbitkach mam ok, ale jak wrzuce coś online wszystko jest na maksa czerwone. Widze trzy opcje, jednak są one kłopotliwe:
1. zmiana labu(na taki z profilami), jednak straciłbym dość znaczne rabaty
2. podwójna obróbka lab\web
3. ciągła zmiana ustawień LCD
Będe wdzięczny za pomoc.
Ekran LCD mam skalibrowany pod odbitki. Odbitki są robione w Prolab-ie, nie mają profili swoich urządzeń. Do kalibracji dają odbitke + CD z tym samym plikiem :(
Kolory na odbitkach mam ok, ale jak wrzuce coś online wszystko jest na maksa czerwone. Widze trzy opcje, jednak są one kłopotliwe:
1. zmiana labu(na taki z profilami), jednak straciłbym dość znaczne rabaty
2. podwójna obróbka lab\web
3. ciągła zmiana ustawień LCD
Będe wdzięczny za pomoc.