PDA

Zobacz pełną wersję : [ Krajobraz ] Sneem



Kaśka M.
11-08-2009, 22:57
A co powiecie na to?



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img23.imageshack.us/i/02297002.jpg/)

Marcin T
11-08-2009, 23:00
Staranne, ciekawie pokazane mimo, iż światła aż natto w stosunku do nieba. Ale inaczej sobie tego nie wyobrażam.
A co to za piramidki? do czegóż to służy?

harb
11-08-2009, 23:02
to chyba jakieś grobowce lub dymarki ???? - fotka ładna, i dobrze skadrowana :-D

altezza
11-08-2009, 23:07
podoba mi sie, zwlaszcza kolor nieba fajnie grajacy kolorystycznie z obiektem na glownym planie

OT przejezdzalam przez Sneem w Bank Holiday, ale tak lalo, ze nie mialam ochoty wychodzic z samochodu :oops:

Nikonozaur
11-08-2009, 23:09
Fajny i ciekawy kadr. Jedynie co nie pasa to ciemny szczyt budowli, po połówce?

Kaśka M.
11-08-2009, 23:37
Staranne, ciekawie pokazane mimo, iż światła aż natto w stosunku do nieba. Ale inaczej sobie tego nie wyobrażam.
A co to za piramidki? do czegóż to służy?

W takich piramidkach niegdys Irlandczycy mieszkali ;)
A tak powaznie to sa rzezby Jamesa Scanlona, o ile sie nie myle oczywiscie. Maja jedynie 20lat :) Ale ja tez sie dalam nabrac, jakie to ciekawe budowle i zastanawialam sie do czego one mogly sluzyc, pewnie jako grobowce itd :)

Kaśka M.
11-08-2009, 23:40
podoba mi sie, zwlaszcza kolor nieba fajnie grajacy kolorystycznie z obiektem na glownym planie

OT przejezdzalam przez Sneem w Bank Holiday, ale tak lalo, ze nie mialam ochoty wychodzic z samochodu :oops:

Fotki sa wlasnie z ostatniego dlugiego weekendu. Nam niestety zalezalo na jakichkolwiek fotkach, chocby na pamiatke. Po chmurach z reszta widac, ze deszczowo bylo. Juz drugi raz bylam w tych okolicach i niestety na sloneczny dzien sie nie zalapalam. Zaczynam sie zastanawiac, czy kiedykolwiek tam swieci slonce dluzej niz przez 5 min :) Ale do trzech razy sztuka, moze kolejnym razem sie uda!

Kaśka M.
11-08-2009, 23:41
Fajny i ciekawy kadr. Jedynie co nie pasa to ciemny szczyt budowli, po połówce?

Dokladnie. Nie zwrocilam uwagi ze faktycznie jest troche za ciemny ten czubek. Ale to jeszcze do poprawienia.

barbi
11-08-2009, 23:49
Bardzo ciekawa praca. Niebo ładne i kolorki. Początkowo nie potrafiłam powiedzieć, co mnie ujęło w tej pracy. Już wiem, ta ścieżka w dole wygląda jak wykamyczkowany cień tego stożka. :)

wojtek6308
12-08-2009, 10:39
Bardzo ładna praca :) fajny kadr i ciekawe budowle, niebo ładne, może zieleń
troszkę za jasna.

Kaśka M.
12-08-2009, 14:17
Ok, czyli czubek do rozjasnienia i trawka do przyciemnienia :)
Dziekuje bardzo za komentarze :)