irupo
10-08-2009, 20:52
Na karcie są dwa foldery o nazwie 100ND700 i 101ND700 i zdjęcia są zapisane tylko w folderze 101ND700 co trzeba zmienić w ustawieniach, aby zdjęcia były zapisane no w 100 a potem kolejny z nazwą 101 lub tylko jeden folder .Jak trzeba ustawić zapis w aparacie ?
Pozdrawiam Irek
Pozdrawiam Irek