PDA

Zobacz pełną wersję : plecak foto



urbik
10-08-2009, 14:20
Witam!

Szukam pojemnego plecaka i znalazłem coś takiego.Może któs jest w posiadaniu i może wyrazić swoja opinię?

http://www.allegro.pl/item707397962_plecak_na_dalekie_wyprawy_wielki_45x 35x25_cm.html

dzieki i pozdrawiam

marcinez
10-08-2009, 16:15
To zależy na jakiej pojemności Ci zależy. Czy plecak ma mieścić dużo sprzetu foto, czy też zwykłego bagażu. Moim zdaniem plecak, na który wskazujesz wcale nie jest taki pojemny.... Cena też nie jest niska. Sorki, że się wypowiadam, bo nie mam takiego plecaka.

papkorn
10-08-2009, 16:24
Jak kolega wyżej, chodzi Ci o pojemność samego sprzętu foto, czy też ma się w nim zmieścić coś jeszcze? Osobiście na codzień używam Tamraca Adventure 9. Jak dla mnie mieści na prawdę sporo. Udało mi się do niego wcisnąć D200 + 17-55, D80 (bez szkła), 80-200, 50, 35, 2Xsb800, ladowarki, kable, akumulatory etc. oraz laptopa, natomiast w bocznych kieszeniach (metodami prowizorycznymi, ale stabilnymi) upchałem 2 statywy pod lampy, 2 parasolki i statyw GoldPhoto - więc na prawdę szacunek dla tego plecaka, zwłaszcza, że upolowałem go na allegro za ok 180zł. Jest jeden minus - to wszystko miało niewyobrażalną wagę...
Może nie udzieliłem Ci pomocy na temat plecaka o który pytasz, ale opisałem inny ;)

thorcik
10-08-2009, 17:25
Idąc powyższym tropem powiem, że na co dzień popylam z Dakine Mission Photo. Elegancki, nieduży (ale pojemny - mieści to, co w stopce + kabelki, karty i inne takie), lapka 13.3", do tego łyknie też wodę, bluzę na wszelki W i jeszcze trochę miejsca zostanie. Do tego całkiem wygodny. I ma pokrowiec przeciwdeszczowy.
Tylko trzeba upolować.

urbik
10-08-2009, 17:41
"zwłaszcza, że upolowałem go na allegro za ok 180zł." no to rzeczywiście okazja.Plecak z przeznaczeniem tylko na foto

papkorn
10-08-2009, 18:11
Jeśli tylko foto i w przedziale ok 400-500zl to skusił bym się chyba na Lowepro Compu Trekker Plus AW. Ten co podałeś w linku (kopia NG) jakoś jest dla mnie zbyt ostentacyjna i za bardzo rzuca się w oczy.

marcinez
10-08-2009, 18:32
Jeśli byłeś/jesteś skłonny wydać na plecak około 300 zł to znajdziesz na pewno coś dla siebie. Może być problem znaleźć duży i markowy plecak, wtedy w/w kwota może nie wystarczyć.

kuchar504
10-08-2009, 19:09
może napisz nam jaki sprzęt miałby byc w tym plecaku, może bedzie łatwiej cos poradzic

korona.
17-08-2009, 22:55
cos o plecakach rownież tu: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=68177