Jatin
07-08-2009, 13:41
Witam może trochę dziwny temat ale.....
Chciał bym się z wami podzielić wrażenia z testowania S5 pewnie nie każdy wie ze jest to D200 z matrycą fuji i dlatego właśnie o nim piszę.
Dostałem taki aparat do po testowania i porównania z moim D200 i co?
Aparat mnie po prostu powalił w porównaniu z D200 fuji wypada o niebo lepiej ze swoja dość kontrowersyjną matryca CCD SR, na początku nie byłem przekonany ale w czasie pstrykania okazało się ze fuji oferuje dużo lepsze odwzorowanie kolorów, zdecydowanie lepiej radzi sobie ze scenami o dużym kontraście i ogólnie zdjęcia z tego aparatu bardziej przypominają foty analogowe niż zdjęcia z D200
Chciał bym usłyszeć wasze zdanie na ten temat, może ktoś z was miał do czynienia z tym Nikonem ze znaczkiem fuji :p
Pozdrawiam
Chciał bym się z wami podzielić wrażenia z testowania S5 pewnie nie każdy wie ze jest to D200 z matrycą fuji i dlatego właśnie o nim piszę.
Dostałem taki aparat do po testowania i porównania z moim D200 i co?
Aparat mnie po prostu powalił w porównaniu z D200 fuji wypada o niebo lepiej ze swoja dość kontrowersyjną matryca CCD SR, na początku nie byłem przekonany ale w czasie pstrykania okazało się ze fuji oferuje dużo lepsze odwzorowanie kolorów, zdecydowanie lepiej radzi sobie ze scenami o dużym kontraście i ogólnie zdjęcia z tego aparatu bardziej przypominają foty analogowe niż zdjęcia z D200
Chciał bym usłyszeć wasze zdanie na ten temat, może ktoś z was miał do czynienia z tym Nikonem ze znaczkiem fuji :p
Pozdrawiam