PDA

Zobacz pełną wersję : cls i krótkie czasy



tomik34
07-08-2009, 11:17
Pytanie brzmi
jak ustawić aparat aby można było doświetlić plan na krótkim czasie lampami w cls-e
na ustawieniu manual i FP przy otwartej lampie mogę zrobić czas 1/320 i koniec

sote
07-08-2009, 11:28
ustaw lampe w body na "--" zdaje sie ze wtedy mozesz jeszcze skrocic czasy,
gdzies ostatnio o tym bylo, jak znajde to podrzuce linka

a to pytanie to lepiej bylo zadac w dziale o lampach ;)

edit:

oto link: http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1404496&postcount=416

tomik34
07-08-2009, 11:38
o dzięki bardzo szukałem ale nie znalazłem - bo żeby umieć to trza się nauczyć...
jeszcze raz dzięki

Slon
07-08-2009, 11:48
w menu e (nie podam dokladnego numeru, bo mam tyko d2h pod reka) ustawiasz przy Flash sync speed jakis czas, przy ktorym jest FP (auto). W lampie rowniez wlaczasz FP i musi latac