streetfighter69
06-08-2009, 20:12
Ostatnio szukam alternatywnych sposobow mocowania aparatu, bo zarowno pasek na szyje, jak i grip nadgarstkowy maja swoje wady. Znalazlem dzis cos takiego:
http://www.funsports.pl/p,pl,542,uchwyt+na+aparat+mocowany+do+paska.html
Uzywal ktos? Jakies opinie? Jest sens w to inwestowac? Pewnie trzeba dobrze zacisnac pasa zeby pod ciezarem lustra z np. 70-200 nie spadly spodnie podczas sesji :) :) :)
http://www.funsports.pl/p,pl,542,uchwyt+na+aparat+mocowany+do+paska.html
Uzywal ktos? Jakies opinie? Jest sens w to inwestowac? Pewnie trzeba dobrze zacisnac pasa zeby pod ciezarem lustra z np. 70-200 nie spadly spodnie podczas sesji :) :) :)