PDA

Zobacz pełną wersję : kabura na lustrzanke



streetfighter69
06-08-2009, 20:12
Ostatnio szukam alternatywnych sposobow mocowania aparatu, bo zarowno pasek na szyje, jak i grip nadgarstkowy maja swoje wady. Znalazlem dzis cos takiego:

http://www.funsports.pl/p,pl,542,uchwyt+na+aparat+mocowany+do+paska.html

Uzywal ktos? Jakies opinie? Jest sens w to inwestowac? Pewnie trzeba dobrze zacisnac pasa zeby pod ciezarem lustra z np. 70-200 nie spadly spodnie podczas sesji :) :) :)

jacek.gold
06-08-2009, 20:14
ja bym sie obawiał
przy jakimś przykucnięciu szkło oprze się na udzie i całość wyskoczy z wielkim hukiem
choć nie
wyskoczy cichaczem i z hukiem walnie o glebe :)

FalkoN.pl
06-08-2009, 20:41
przejrzyj ten wątek...
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=74349
moim zdanie opisane tam rozwiązanie jest dużo lepsze...

MisiekT
06-08-2009, 21:44
mam podobny system do PDA i juz pare razy zdarzylo mi sie ze wypadl przy zginaniu sie - lustra bym nie ryzykowal... no chyba ze zdjecia tylko na stojaco i malo ruchu