steelon
05-08-2009, 15:46
Witam, od pewnego czasu mam problem z kolorami na zdjęciach czy obrazach. Niektóre zdjęcia, które oglądam w przeglądarce wyglądają strasznie ciemno (jakby miały bardzo mały kontrast), natomiast cała inna reszta wygląda normalnie. To samo mam przy zdjęciach z nikona d60, mianowicie przy oglądaniu zdjęcia w programie viewNX zdjęcia są ciemne, natomiast przez inny bądź nawet windowsowy zdjęcie wygląda normalnie.
Wygląda to tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/08/wisienki-1.jpg
źródło (http://klasykklodzki.com/adam/wisienki.jpg)
Dziękuję za pomoc.
Wygląda to tak:
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2009/08/wisienki-1.jpg
źródło (http://klasykklodzki.com/adam/wisienki.jpg)
Dziękuję za pomoc.