PDA

Zobacz pełną wersję : Sredni obrazek - doswiadczenia? - prosba do ludzi z USA



Saint
04-03-2005, 14:18
Chcialem zakupic sobie jakis w miar dobry aparat srednio obrazkowy taki ktorego nie bede musial zaraz wymieniac na cos innego po lyknieciu wiedzy na temat tego typu fotografii w sumie to jakas juz posiadam w kazdym razie myslalem nad Bronica ETRS lub Bronica SQ-B bo nie sa az tak bardzo drogie i tez jakosc z tego co w kilku miejscach czytalem nie jest zla, a kupinie w polsce mamiyi to wydatek rzedu kilku - czytaj najmniej 4 - tys. zl wiec zastanawiiam sie nad tymi dwoma aparatami. Bede wdzieczy jesli ktos z naszyh forumowiczow zamieszkujacy za wielka woda moglby mi pomoc w przeprowadzeniu ewentualnie zakupu na eBay gdyz ludzie z usa nie sa chetni do wysylania towaru do europy.

Mateusz
04-03-2005, 14:23
proponuje raczej H1D, widzialem ostatnio fotki z niego ! porażająca jakość :shock:

Saint
04-03-2005, 14:48
Mowilem ci juz ze jezli masz jakis problem to napisz na pm poprostu psujesz wszystko co napisze bez wzgleu na to co to jest wiec propoonuje abys napisal lub nie udzielal sie w moich tamtach jesli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia.

Anonymous
04-03-2005, 14:52
Jak bym miał Ci coś poradzić - kup Pentacona Six za 100-300 PLNów i kilka szkiełek - które w polskich komisach są śmiesznie tanie. W ŁTFie po przeciwnej stronie Piotrkowskiej zawsze leży sztuka czy dwie...
Mamiya RB w germańskich hurtowniach, refurbiszowana, kosztuje 300-500 euro i jak musisz mieć coś z migawką w obiektywie, to M będzie pewnie w 100% satysfakcjonująca.

Mateusz
04-03-2005, 17:31
najeapierw to tyse naucz piasac po poslkiemu panie Saint

a tak serio, wybacz ale poprostu nic lepszego mi nie przyszlo do glowy jak zobaczylem te twoje swietne zdjeciowki z H1d :roll: a moze najpierw naucz sie robic tym co masz?? :roll:
Bo zdjecia lepsze nie wyjda tak same z siebie :shock:

kacperek
04-03-2005, 17:33
Mateusz odpocznij troche, jak cos ci nie pasi to policz do 10 nie musisz od razu wykazywac sie.
Pozdrawiam

biadzi
04-03-2005, 17:38
Nie rozumiem skąd u niektórych z was ta przyjemność z rozstawiania forumowiczów po kątach. Czy nie możemy sobie jakoś razem współegzystować na tym forum?
No respect.

Mateusz
04-03-2005, 17:39
no to ide odpoczac :D
bye

mpriest
04-03-2005, 21:28
Saincioch,

eBay i Mamijka 645 :) Nie bedziesz zalowal uwierz mi :)
Do tego motor i kilka znosnych lub mniej znosnych Sektorkow.

Saint
04-03-2005, 23:26
mpriest, a co bys proponowal bo ja myslalem o Bronicach albo Mamiya RZ67 Pro II

Ayot
22-03-2005, 09:22
Chcialem zakupic sobie jakis w miar dobry aparat srednio obrazkowy [...] myslalem nad Bronica ETRS lub Bronica SQ-B bo nie sa az tak bardzo drogie i tez jakosc z tego co w kilku miejscach czytalem nie jest zla, [...]

Bronica dla średniego formatu to taki Pentax dla 24x36... :lol: MOżna to lubić, może nawet nie jest takie złe... ale... nie jest Nikonem!

A zupełnie poważnie... to polecam serdecznie 6x6 w wydaniu Hasselblad'a - 500C/M. 15sto letnia 500-ka ma przed sobą jeszcze 40 lat życia przed piewrszym przeglądem! :)