KrzysiekRR
01-08-2009, 15:28
Witajcie
Przez jakiś czas (2 tygodnie) nie używałem aparatu i teraz po włączeniu pojawiły się dziwne objawy. Mianowicie na panelu kontrolnym wszystko jest OK - bateria pełna, natomiast wizjer jest przyciemniony i nieostry (AF działa ale nie widać ustawiania ostrości na matówce) tylko w punktach AF są jasne kółeczka oraz w lewym dolnym rogu jest jasny symbol rozładowanej baterii.
Informacje w wizjerze na dole - czas, przysłona etc są wyświetlane poprawnie.
Zdjęcia wychodzą OK, ostre i dobrze naświetlone
Czy ktoś się spotkań z czymś takim?
Przez jakiś czas (2 tygodnie) nie używałem aparatu i teraz po włączeniu pojawiły się dziwne objawy. Mianowicie na panelu kontrolnym wszystko jest OK - bateria pełna, natomiast wizjer jest przyciemniony i nieostry (AF działa ale nie widać ustawiania ostrości na matówce) tylko w punktach AF są jasne kółeczka oraz w lewym dolnym rogu jest jasny symbol rozładowanej baterii.
Informacje w wizjerze na dole - czas, przysłona etc są wyświetlane poprawnie.
Zdjęcia wychodzą OK, ostre i dobrze naświetlone
Czy ktoś się spotkań z czymś takim?