maateoo
29-07-2009, 21:42
Tworzenie ramek w PS:
1. Aby przygotować ramkę musimy znać wymiary jakie stosuje FOTOLAB
Wymiary zdjęć w FOTOLABIE
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/6248/formatyzdj.jpg)
2. Należy przygotować ramkę o wymiarach 102x152mm (1205 x 1795 px) 300dpi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img181.imageshack.us/img181/4926/formatramkidlazdjcia10x.png)
3. Potem należy przygotować zdjęcie które ma być w ramce
a) zdjęcie w formacie 10x15 przed zmianami potrzebnymi do wstawienia w ramke
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/4822/format10x15bezramki.png)
b) zdjęcie w formacie potrzebnym do wstawienia w ramke
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img37.imageshack.us/img37/4678/formatzdjciadoramkiwfor.png)
1. Aby przygotować ramkę musimy znać wymiary jakie stosuje FOTOLAB
Wymiary zdjęć w FOTOLABIE
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img12.imageshack.us/img12/6248/formatyzdj.jpg)
2. Należy przygotować ramkę o wymiarach 102x152mm (1205 x 1795 px) 300dpi
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img181.imageshack.us/img181/4926/formatramkidlazdjcia10x.png)
3. Potem należy przygotować zdjęcie które ma być w ramce
a) zdjęcie w formacie 10x15 przed zmianami potrzebnymi do wstawienia w ramke
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img32.imageshack.us/img32/4822/format10x15bezramki.png)
b) zdjęcie w formacie potrzebnym do wstawienia w ramke
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img37.imageshack.us/img37/4678/formatzdjciadoramkiwfor.png)