PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka książka?



Bos
29-07-2009, 21:36
Witam,
kupiłem już szkołę NG, ale tam jest tylko o tym jak patrzeć robiąc foty, czego nie robić itp., ale ja potrzebuję same podstawy. Znacie jakieś dobre książki, które rozjaśnią mi co nieco?

2Cresky
29-07-2009, 21:48
Polecam książki Bryana Petersona
http://www.gandalf.com.pl/a/peterson-bryan/

maniak666
30-07-2009, 09:12
Polecam książki Bryana Petersona
http://www.gandalf.com.pl/a/peterson-bryan/

Swięte słowa. Juz prosciej chyba się nie da. Łopatologicznie jak dzieciom. Ale chyba na początku o to własnie chodzi.:)

marbed
30-07-2009, 15:02
Polecam zgłębić ten: http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=21778 wątek. Istna skarbnica tytułów. Na 37-miu stronach i w 368 postach masz wiele ciekawych tytułów oraz nawet prywatne opinie czytelników o tychże książkach
A swoja droga po co zakładać następny taki sam wątek?

Zbyszek66
30-07-2009, 20:11
Polecam całą serię B.Petersona,prosto,czasem żartobliwie oraz mnóstwo przykładów i znakomitych zdjęć oraz http://www.szerokikadr.pl/poradnik/

eagis
04-08-2009, 15:37
Fakt, Peterson to dobre książki. Poza tym ma ładną żonę:)