gsg9
29-07-2009, 10:28
Witam! Jestem amatorem który bawi się fotografią na własny użytek . Niedawno znajoma poprosiła mnie o zrobienie kilku zdjęć na jej weselu . Wiem że to bardzo trudny temat ( nie ma to być praca zarobkowa ) i nie zamierzam w ten sposób zarabiać na chleb . Na uroczystości ma być obecny inny chyba zawodowy fotograf więc mam komfort że jak coś nie wyjdzie to tragedii nie będzie . Tym niemniej chciałbym wypaść jako tako i zdobyć nowe doświadczenia . Sprzęt jakim dysponuję nie jest predysponowany do tego rodzaju fotografii i mam tego świadomość (w stopce) Prosił bym zatem o ogólne porady dotyczące fotografii ślubnej ( i nie chodzi mi tu o ustawienia typu balans bieli lub czas z tym dam sobie radę) Proszę o podpowiedzi i nie bijcie za to że się porywam z motyką na słońce :-)