PDA

Zobacz pełną wersję : CNX2--- color profile



zaza67
26-07-2009, 09:14
Jaki lepiej ustawic profil colorow w nx2 czy nikon sRGB 4.0.0.3001 czy sRGB IEC61966-2.1 , bo oba sa sRGB i niewiem ktory wybrac , moze macie jakis inny ustawiony ?

artko
26-07-2009, 10:49
Ja mam AdobeRBG 1998 w NX2 i w body a dopiero na końcu obróbek wszelkich jak zapisuje jpga w PS to konwertuje sobie do konkretnego profilu .