neverhood
24-07-2009, 15:14
witam, mam pewien problem takie pytanie. jak obrabiacie oczy w okularach. mam taka pania mloda, ktorej makijaz niestety nie skorygowal zmarszczek pod oczyma i tak sie zastanawiam jak sobie radzic z takimi zdjeciami (paniami panami)