PDA

Zobacz pełną wersję : LR2 i obróbka portretu



maateoo
22-07-2009, 20:45
Na co głównie zwracać uwagę?czego nie robić aby nie zrobić źle?Proszę o jakieś wskazówki dotyczące obrabiania zdjęć portretowych, chodzi też o retusz który umożliwia LR

willy_fil_
22-07-2009, 21:18
A myslisz ze jest cos takiego, jak recepta na obrabianie zdjec w LR? Zwracac uwage na oczy, czego nie robic - nie przesadzać.
Zlap suwaczki i posprawdzaj. Wskoczyłem na stronke, jest ona dowodem, że nie powienienes stawiac takich pytan.