Na co głównie zwracać uwagę?czego nie robić aby nie zrobić źle?Proszę o jakieś wskazówki dotyczące obrabiania zdjęć portretowych, chodzi też o retusz który umożliwia LR
willy_fil_
22-07-2009, 21:18
A myslisz ze jest cos takiego, jak recepta na obrabianie zdjec w LR? Zwracac uwage na oczy, czego nie robic - nie przesadzać.
Zlap suwaczki i posprawdzaj. Wskoczyłem na stronke, jest ona dowodem, że nie powienienes stawiac takich pytan.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.