PDA

Zobacz pełną wersję : Instrukcja serwisowa D300



dinox
22-07-2009, 16:13
Jeżeli ktoś bedzie czuł się na siłach i potrzebował takowej ..to dysponuje.... ;)
PS do SB800 też mam...

marszull
22-07-2009, 18:02
ja do 800 poprosze (jakis link czy cos)

stachmuszel
22-07-2009, 19:33
Proszę bardzo...:-)

http://www.spiewakowie.com/download27.html

ajt
22-07-2009, 19:38
Może ktoś ma do D200?
Choć w sumie rozkręcanie będzie wyglądać prawie tak samo jak D300 (jeśli nie identycznie) :)

marszull
22-07-2009, 20:33
Dzieki. Juz sobie sciagnalem (moze sie przydac)

dinox
22-07-2009, 22:34
teraz sie zacznie rozkrecanie .... no i w koncu "niewierni tomaszowie" zobacza ze nikon to nawet kalibruje lampy <lol>

PS. zebyscie wiedzieli ile mnie kosztowalo szukanie tego badziewia po sieci :) ..

2Cresky
22-07-2009, 22:40
Serwisowe posiadam do następujących modeli: F5, F4, F90x/s, FM3A jeśli ktoś poszukuje takowych to służę pomocą

dinox
22-07-2009, 22:41
do tych to wszyscy maja :)

2Cresky
22-07-2009, 22:44
do tych to wszyscy maja :)

Nie wiedziałem, że są aż tak popularne ;)

dinox
22-07-2009, 22:45
a jak ktos rozkrecal i chciallo sie poszukac to sa dostepne na necie ...za reszte nowszych trzeba zaplacic
np.: http://www.nodevice.com/manual/

Mariusz888
23-07-2009, 10:51
To może ktoś uploaduje do D200/D300 ? :)
EDIT
Teraz dopiero odpaliłem sobie powyższy link ;) tylko jak to zdownloadować ? ;)

miron19j
23-07-2009, 13:13
To może ktoś uploaduje do D200/D300 ? :)
EDIT
Teraz dopiero odpaliłem sobie powyższy link ;) tylko jak to zdownloadować ? ;)
trzeba się zarejestrować i zapłacić

stachmuszel
23-07-2009, 16:34
A może ktoś się już zarejestrował. Chętnie będę partycypował w kosztach Manuala D200. Zawsze kilku chętnych zapłaci mniej niż jeden:-)

MYSZ
23-07-2009, 18:06
Tu :

http://rapidshare.com/users/Q05F96

Jest kilka ciekawych pozycji. Ograniczenia jako "free user"

slav1973
23-07-2009, 22:20
Lista części do D200 i D300 oraz Service Manual do D300 jest tutaj:
http://www.haratym.com/Nikon.zip

Jak komuś się uda rozebrać i złożyć z tego coś wielkości D40/D60, oczywiście magnezowe, uszczelnione i więcej przycisków, to ja się piszę :) No i może jeszcze gdzieś pokątnie upchnąć motorek da się, to już w ogóle będzie full wypas.

dinox
24-07-2009, 14:01
Mysz... Wielki mistrzu Zen..dziekujemy ;) ..prawdziwe źródło wiedzy objawionej <lol>

fulpo
26-07-2009, 09:32
Dzięki, nie wiadomo kiedy sie może przydać :)

stachmuszel
26-07-2009, 10:31
A może coś do D200.
Pozdr.

fulpo
26-07-2009, 13:14
przejrzyj linki to znajdziesz tez D200

Maciek321
29-07-2009, 12:04
Na tym forum też jest linki do instrukcji serwisowej:
Na przykład tutaj. (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42927&page=4)