Zobacz pełną wersję : Instrukcja serwisowa D300
Jeżeli ktoś bedzie czuł się na siłach i potrzebował takowej ..to dysponuje.... ;)
PS do SB800 też mam...
marszull
22-07-2009, 18:02
ja do 800 poprosze (jakis link czy cos)
stachmuszel
22-07-2009, 19:33
Proszę bardzo...:-)
http://www.spiewakowie.com/download27.html
Może ktoś ma do D200?
Choć w sumie rozkręcanie będzie wyglądać prawie tak samo jak D300 (jeśli nie identycznie) :)
marszull
22-07-2009, 20:33
Dzieki. Juz sobie sciagnalem (moze sie przydac)
teraz sie zacznie rozkrecanie .... no i w koncu "niewierni tomaszowie" zobacza ze nikon to nawet kalibruje lampy <lol>
PS. zebyscie wiedzieli ile mnie kosztowalo szukanie tego badziewia po sieci :) ..
Serwisowe posiadam do następujących modeli: F5, F4, F90x/s, FM3A jeśli ktoś poszukuje takowych to służę pomocą
do tych to wszyscy maja :)
do tych to wszyscy maja :)
Nie wiedziałem, że są aż tak popularne ;)
a jak ktos rozkrecal i chciallo sie poszukac to sa dostepne na necie ...za reszte nowszych trzeba zaplacic
np.: http://www.nodevice.com/manual/
Mariusz888
23-07-2009, 10:51
To może ktoś uploaduje do D200/D300 ? :)
EDIT
Teraz dopiero odpaliłem sobie powyższy link ;) tylko jak to zdownloadować ? ;)
miron19j
23-07-2009, 13:13
To może ktoś uploaduje do D200/D300 ? :)
EDIT
Teraz dopiero odpaliłem sobie powyższy link ;) tylko jak to zdownloadować ? ;)
trzeba się zarejestrować i zapłacić
stachmuszel
23-07-2009, 16:34
A może ktoś się już zarejestrował. Chętnie będę partycypował w kosztach Manuala D200. Zawsze kilku chętnych zapłaci mniej niż jeden:-)
Tu :
http://rapidshare.com/users/Q05F96
Jest kilka ciekawych pozycji. Ograniczenia jako "free user"
slav1973
23-07-2009, 22:20
Lista części do D200 i D300 oraz Service Manual do D300 jest tutaj:
http://www.haratym.com/Nikon.zip
Jak komuś się uda rozebrać i złożyć z tego coś wielkości D40/D60, oczywiście magnezowe, uszczelnione i więcej przycisków, to ja się piszę :) No i może jeszcze gdzieś pokątnie upchnąć motorek da się, to już w ogóle będzie full wypas.
Mysz... Wielki mistrzu Zen..dziekujemy ;) ..prawdziwe źródło wiedzy objawionej <lol>
Dzięki, nie wiadomo kiedy sie może przydać :)
stachmuszel
26-07-2009, 10:31
A może coś do D200.
Pozdr.
przejrzyj linki to znajdziesz tez D200
Maciek321
29-07-2009, 12:04
Na tym forum też jest linki do instrukcji serwisowej:
Na przykład tutaj. (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=42927&page=4)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.