PDA

Zobacz pełną wersję : EOS 300D jest lepszy bo ma lepszą baterię...



Anonymous
03-03-2005, 00:21
:mrgreen: ... i właśnie przstałem szanować kumpla który wydawał się taki rozsądny. I co powiedzieć takiemu na swoją obronę? Usłyszałem też żebym nie wychodził w takąpogodę (-8 ) z Nikonem bo go stracę (pewnie miał na myśli porę dnia a nie temperaturę :mrgreen: .

A poważniej - może dacie jakieś sprawdzone argumenty za Nikonem które mogę mu wypomnieć? Argumenty w drugą stronę mnie nie interesują... :lol:

ALF
03-03-2005, 00:32
możesz mu powiedziec to co admin ma w stopce...że ma najlepszy aparat na świecie, ale twój robi lepsze zdjęcia :mrgreen:

Anonymous
03-03-2005, 00:36
no fakt :mrgreen: - mam już jeden dowód :!:

akustyk
03-03-2005, 00:46
"okazuje sie, ze nie wystarczy drogi aparat, zeby robic dobre zdjecia. musi byc jeszcze do niego podpiety swiadomy celu, dobry fotograf"

i to tyle komentarza a propo wyzszosci swiat bozego narodzenia nad wielkanocy. jednemu C innemu N, ale koniec koncow i tak najwazniejsze jest nie "czym", tylko "co"

alekw
03-03-2005, 00:53
Kiedys na p.r.f.c na kolejne z rzedu pytanie co jest lepsze i co ma wybrac 300D czy D70, ktos odpowiedzial zeby sobie rzucil moneta i wybral co wylosuje bo i tak wykorzysta aparat w 10%. Wybacz, ale dyskusje "moj jest lepszy bo ma to a twoj tego nie ma" sa lekko dziecinne.

ALF
03-03-2005, 00:54
hehe...dzisiaj, mój 30-letni ricoch poszedł wreszcie do czyszczenia...i ten argument bije wszystkie syfraki, które cza czyścić już po zakupie :mrgreen:

akustyk
03-03-2005, 00:58
hehe...dzisiaj, mój 30-letni ricoch poszedł wreszcie do czyszczenia...i ten argument bije wszystkie syfraki, które cza czyścić już po zakupie :mrgreen:

ech... no bo jak sie aparatu uzywa, to sie syfi. a jak stoi w gablotce to i po 30 latach nie bedzie co odkurzac :D

ALF
03-03-2005, 01:15
hehe...dzisiaj, mój 30-letni ricoch poszedł wreszcie do czyszczenia...i ten argument bije wszystkie syfraki, które cza czyścić już po zakupie :mrgreen:

ech... no bo jak sie aparatu uzywa, to sie syfi. a jak stoi w gablotce to i po 30 latach nie bedzie co odkurzac :D

a tu cię mam :mrgreen: ricoch jest u mnie do zadań specnaskich :mrgreen: robi głównie na długich dystansach czyli danubia 500 lub 500 + x3 vivitara oraz na makro...choć czasem i praktikara podczepię :wink: a tu jest dowodzik rzeczowy :P


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img159.exs.cx/img159/1797/w2sn1ud.jpg)

josoko
03-03-2005, 01:23
:mrgreen: ... i właśnie przstałem szanować kumpla który wydawał się taki rozsądny. I co powiedzieć takiemu na swoją obronę? Usłyszałem też żebym nie wychodził w takąpogodę (-8 ) z Nikonem bo go stracę (pewnie miał na myśli porę dnia a nie temperaturę :mrgreen:

Pokaż mu zdjęcie z z końca tego wątku:
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4817

Bateria bez problemu wytrzymywała całe dni w temperaturach do -22, w torbie zewnętrznej (bez podgrzewania) :)

Pozdrawiam

atuzi
03-03-2005, 10:37
A ja słyszałem, że Syrenka jest lepsza od Mercedesa, bo ma lepsze powietrze w kołach.

Anonymous
03-03-2005, 11:44
hehehehehe - i tak mam lepszego :mrgreen: