PDA

Zobacz pełną wersję : Stempel w PS



ZgReDoL
21-07-2009, 12:59
Prosze o pomoc w temacie stempla w PS. Problem polega na tym, ze dzis podczas obróbki zdjec cos sie przestawiło i przy probie stemplowania, stempel nie pobira fragmentu zaznaczonego przeze mnie tylko całkiem inny, czasem jest to nawet calkiem inny kolor, jakby nie z tego zdjecia. Zauwazylem ze jest rozbieznos miedzy kursorem ktorym zaznaczam, a kreską (krzyzykiem) sa w znacznej odległosci, tak jakby stad pobierał próbke. Nie wiem jak to prosciej wyjasnic. Grzebe w róznych ustawieniach ale bez efektu. Gdzie problem. Prosze o pomoc.

docxxx
21-07-2009, 13:21
A probowales F1? Wiesz, ze naciskajac Alt ustawiac zrodlo pobierania? Moze ustawiles inny tryb mieszania, albo tylko z jednego kanalu?

Grzybu
21-07-2009, 13:25
A probowales F1? Wiesz, ze naciskajac Alt ustawiac zrodlo pobierania? Moze ustawiles inny tryb mieszania, albo tylko z jednego kanalu?

A dokładniej lewy Alt

ZgReDoL
21-07-2009, 13:30
A gdzei zmienic ten tryb mieszania? Moze to jest przyczyna.
A jest mozliwosc zresetowania PS-a?

docxxx
21-07-2009, 13:57
Po co od razu resetowac? Wybierz Stepel i odejedz na 1m od monitora. Od razu zobaczysz wszystkie opcje (u gory). No i poza tym, F1!

ZgReDoL
21-07-2009, 17:32
F1 sprawdzalem, czytałem, lecz nie uzyskałem odpowiedzi na ten problem, zmiana ustawien tez bez efektu. Dzieki wielkie za pomoc, ale juz teraz to nawet PS nie chce sie otworzyc, wiec jakis wiekszy problem nastał. Zabieram sie za odinastalowanie i wgranie na nowo. Mam nadzieje ze da to pozadany skutek. Jeszcze raz dziekuje za chęć pomocy.