raddeli
21-07-2009, 09:00
No to i ja mam problem. Jakiś czas temu coś zaczęło mi się coś takiego: w momencie ostrzenia (obiektyw ustawiony na A) z obiektywu słychać tylko jakieś trzaski, pukania - coś takiego. W ogóle nie ostrzy - i przodem nie kręci. Po przełączeniu na M - ostrość łapie, kropka się pokazuje.
No i dziś już chyba całkiem padło, bo w ogóle nie ostrzy tylko sobie puka w obiektywie. Czyżby obiektyw do serwisu?
edit:
wykręciłem obiektyw, przejechałem palcem po stykach obiektywu (nie pojechałem za bardzo?) i jakby pomogło.
O co chodzi? Co się dzieje?
No i dziś już chyba całkiem padło, bo w ogóle nie ostrzy tylko sobie puka w obiektywie. Czyżby obiektyw do serwisu?
edit:
wykręciłem obiektyw, przejechałem palcem po stykach obiektywu (nie pojechałem za bardzo?) i jakby pomogło.
O co chodzi? Co się dzieje?