PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki wybrać kolor skrzyni Peli?



Marcin_gda
20-07-2009, 14:51
Witam.

Przymierzam się do zakupu skrzynki.
Zastanawiam się nad... kolorem.
Wybieram pomiędzy czarnym i "pustynnym"
Za tym drugim przemawia mniejsza skłonność do nagrzewania się na słońcu.
Za pierwszym - czerń to kolor "uniwersalny" :)
Macie jakieś własne doświadczenia?

Pozdrawiam.

wilk325
20-07-2009, 15:12
Używam czarnej i nie ma problemu.

mswilk
20-07-2009, 15:16
Używam czarnej i nie ma problemu.

Oczywiście w połączeniu z 325 (teraz 330 ;))

Marcin_gda
20-07-2009, 15:34
Oczywiście w połączeniu z 325 (teraz 330 ;))

chodzi o latarkę ?

mswilk
20-07-2009, 16:29
chodzi o latarkę ?


nieeee, :) o pojazd ;)

wilk325
20-07-2009, 17:02
Oczywiście w połączeniu z 325 (teraz 330 ;))

Też czarnym:), jeszcze parę czarnych innych by się znalazło:-D

mswilk
20-07-2009, 17:05
Też czarnym:), jeszcze parę czarnych innych by się znalazło:-D

w to nie wątpię ;)