PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon View 6.2.5



Krzysztof
02-03-2005, 15:22
Od wczoraj jest nowy soft. Piszą, że dodali obsługę NEF-ów dla D2x i D2Hs. Przed instalacją tej wersji trzeba odinstalować starą. Mam nadzieję, że poprawili jeszcze coś - Nikon Viewer jest jedynym programem, który wiesza się na moim kompie. Też to macie czy tylko ja ?

Anonymous
03-03-2005, 10:38
a gdzie jest ta wersja dla nas :lol:
i od kiedy to aby zainstalować update trzeba odinstalowac wcześniej wszystko
:shock: a skąd to zaciągnąłeś bo ja z Nokona w USA paczka ma 35 MB i przy instalacji melduje mi że wykyło wcześniej zainstalowana wersję z innego obszaru (differer regiom)

Krzysztof
03-03-2005, 17:07
od kiedy to aby zainstalować update trzeba odinstalowac wcześniej wszystko
Przecież napisali Full Version a nie Updater :mrgreen:
Ponieważ kupiłem aparat w Polsce to jestem zarejestrowany w Europie :D

Anonymous
03-03-2005, 21:35
jakos to do mnie nie przemawia poczekam na ukazanie sie tego na stronie Nikon PL
no chyba że program jest darmowy ale juz nie pamiętam bo instalowałem z dyskietki
którą dostałem z aparatem

krzysztof jot
05-03-2005, 21:31
a gdzie jest ta wersja dla nas
i od kiedy to aby zainstalować update trzeba odinstalowac wcześniej wszystko


Przecież napisali Full Version a nie Updater

napisali - updater. Full version jest 6.2.1, I tak nalezy to zrobic - bo na PL (czy Euro)
jakos wszystko duzo później. Jak nie nakłada sie - odinstaluj, pobierz wersje FULL
6.2.1 ( wymaga rejestracji - błyskawicznie: email/nick/haslo i numer seryjny jakiegos body) a potem nakladasz 6.2.5.
Kilka istotnych, może nie zmian (bardzo szybki on jest teraz) ale nowych funkcji,
a kilka bardzo przydatnych, wiec warto upgreadować.

Krzysztof
06-03-2005, 16:09
This is the full install version of Nikon View 6.2.5 for Windows OS computers which includes added support for D2X and D2Hs RAW/NEF files. Before installing this software all earlier versions of Nikon View as well as Nikon Capture 1.x must be uninstalled.
Mój cytat jest z Nikon Europe. Okazuje się, że co innego piszą w Europie i USA :shock:

[ Dodano: 6 Marzec 2005, 17:18 ]
Przed chwilą zainstalowałem NV625. W przeciwieństwie do Krzysztofa Jot nie widzę żadnych zmian. To chyba niemożliwe, żeby na Nikon Europe był inny program niż na USA ???
Mam nadzieję, że po nowej instalacji przestanie mi się wieszać Viewer. Wygląda na to, że rzeczywiście dodali tylko NEF-y dla D2X i D2Hs.

@ krzysztof jot - jakie zmiany i nowe funkcje miałeś na myśli ?

krzysztof jot
06-03-2005, 20:29
hm... tam jest info że musisz odinstalowac nizsze wersje Nikon Capture bo nie sa
"kompatybilne" z ta wersja NV.

co nowego ? na 102% jest zdecydowanie szybszy podglad plików no i zdjęć . Czy tworzenie
albumu HTML bylo w poprzedniej wersji ? - nigdy tego nie robilem, ale teraz widzę, że jest.
F8 i F9 możesz miniatury mieć w jednym rzędzie w pionie lub poziomie - to moim zdaniem
jest nowe, ale faktem jest że NV słuzy mi tylko do zgrywania z karty i podglądu, wiec może
w poprzedniej wersji to było...