PDA

Zobacz pełną wersję : Epson 3800 - Pytania



Marcin_w
17-07-2009, 20:10
Witam,

Jako nowy użytkownik Epsona 3800 mam kilka pytań. Czytałem informacje na http://people.csail.mit.edu/ericchan/dp/Epson3800/index.html, ale potrzebuję łopatologicznego wyjaśnienia odnośnie rozdzielczości druku. Na stronie czytam, że jeżeli zaptaszkujemy "Finest detail" w opcjach sterownika, to dostajemy 720dpi, jeśli to pole jest odznaczone, to drukarka drukuje z rozdzielczością 360dpi. Tylko jak to się ma do suwaka jakości wydruku, gdzie mogę wybrać pomiędzy "Level 4 - 1440x720dpi", a "Level 5 - 2880x1440dpi". Zarówno przy jednej jak i drugiej opcji zaznaczanie "Finest detail" nie zmienia wartości rozdzielczości. To jak mam w końcu ustawić, żeby było 360dpi, a jak na 720?

Drugie pytanie: Dostałem wraz z drukarką promocyjną paczkę papieru z próbkami różnych nośników. Problem jest taki, że nie wszystkie rodzaje nośników są ujęte w sterowniku drukarki. Czy jest gdzieś informacja jak powinienem ustawić drukarkę dla papierów Epsona, których nie można wybrać z listy sterownika? mam wątpliwości przede wszystkim do nośników typu "Water Resistant Matte Canvas" czy "Enchanced Matte Posterboard"

Jak zwykle będę wdzięczny za informacje i Waszą pomoc :)


Pozdrawiam