PDA

Zobacz pełną wersję : WT - 4 Do user'ów



step.tom
14-07-2009, 23:54
Witam

Czy u Was ( użytkownicy WT-4) jest problem z określeniem folderu wyboru dla Thumbnail Selection ? W oknie podstawowy folder docelowy w TS określam konkretny folder dla plików a podczas transmisji WT-4 i tak zapisuje w Moje Obrazy. Nie bardzo wiem o co kaman... Przed połączeniem z WT-4 zaznaczony folder jest ok, natomiast gdy WT-4 połączy się z PC automatycznie folderem docelowym staje się Moje Obrazy.

wilk325
15-07-2009, 09:01
Niestety, też tak mam. Próbowałem to zmienić, ale on jak by był zaprogramowany na Moje Obrazy, więc się pogodziłem z tym.

step.tom
15-07-2009, 14:52
Dzięki...:-?