sadki
13-07-2009, 19:35
Cześć.
Odzyskiwałem NEF-y z karty pamięci, ok. 80% jest ok, ale reszta nie. JPG-i zapisane dają się ładnie odczytać, ale lightroom już sobie z nefami nie radzi. W zasadzie JPG-i mi wystarczą, ale nie wiem jak je wyciągnąć z NEF-ów.
Szukam tego od pół godziny i nie mogę znaleźć, a wiem że było. Jak ktoś wie jak/ gdzie tego szukać, prosze o pomoc.
Odzyskiwałem NEF-y z karty pamięci, ok. 80% jest ok, ale reszta nie. JPG-i zapisane dają się ładnie odczytać, ale lightroom już sobie z nefami nie radzi. W zasadzie JPG-i mi wystarczą, ale nie wiem jak je wyciągnąć z NEF-ów.
Szukam tego od pół godziny i nie mogę znaleźć, a wiem że było. Jak ktoś wie jak/ gdzie tego szukać, prosze o pomoc.