Rookie
26-09-2006, 14:35
Witam,
Od niedawna posiadam d80 ( jest to mój pierwszy aparat w życiu ;)) + kitowy 18-70 + kiepska sigma 70 - 300 ( na razie pożyczona) - jestem na etapie szukania dla siebie obiektywów.
Ze wzgledów zawodowych ( nie jako fotograf :)) lecę w weekend do Holandii na pokaz samochodów typu Monster Car. Przy okazji chciałbym porobić zdjęcia... Prawdopodobnie bedzie to jedyny taki pokaż w moim życiu. Pokaz odbędzie sie w hali.
Możecie udzielić mi kilku ( również podstawowych ) wskazówek, jak mogę zrobić najfajniejsze - biorąc pod uwagę mój super krótki staz fotoamatora, zdjęcia z takiego samochodowo-halowego show pls???.
P.S.
Opłaca się kupno sprzętu na lotnisku w UE?
serdecznie pozdrawiam
R.
Od niedawna posiadam d80 ( jest to mój pierwszy aparat w życiu ;)) + kitowy 18-70 + kiepska sigma 70 - 300 ( na razie pożyczona) - jestem na etapie szukania dla siebie obiektywów.
Ze wzgledów zawodowych ( nie jako fotograf :)) lecę w weekend do Holandii na pokaz samochodów typu Monster Car. Przy okazji chciałbym porobić zdjęcia... Prawdopodobnie bedzie to jedyny taki pokaż w moim życiu. Pokaz odbędzie sie w hali.
Możecie udzielić mi kilku ( również podstawowych ) wskazówek, jak mogę zrobić najfajniejsze - biorąc pod uwagę mój super krótki staz fotoamatora, zdjęcia z takiego samochodowo-halowego show pls???.
P.S.
Opłaca się kupno sprzętu na lotnisku w UE?
serdecznie pozdrawiam
R.