Miux
12-07-2009, 20:21
Witam Wszystkich!
Pytanie jak wyżej tzn. w tytule.
O to zdjęcia, które chciałbym umieć zrobić zdjęcia!?
Na przykład:
Zdjęcia nr 1, 2 i 3 : Jak by ktoś zrobił, ruszając lustrzanką z dołu i do góry oraz wyszło CAŁE I lekko wypukłe.
Zdjęcie nr 4 : Jak widać, jak ktoś skacze i jak zrobić zdjęcie.
Zdjęcie nr 5 : Podobnie jak nr 1, 2 i 3 jak by ktoś zrobił zdjęcie, ruszając lustrzanką z lewej strony i do prawej strony, też widać lekko wypukłe.
Posiadam Nikon`a D60 i mam obiektyw AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f/3,5-5,6G VR.
Dziękuję za pomoc! :)
Zdjęcie nr 1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/9869/aaagyp.jpg)
Zdjęcie nr 2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/7343/aab.jpg)
Zdjęcie nr 3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/7772/aacjca.jpg)
Zdjęcie nr 4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img19.imageshack.us/img19/7214/aadq.jpg)
Zdjęcie nr 5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/9761/aae.jpg)
Pozdrawiam wszystkich! :)
MG.
____________________________
Przepraszam, że piszę z błędami.
Pytanie jak wyżej tzn. w tytule.
O to zdjęcia, które chciałbym umieć zrobić zdjęcia!?
Na przykład:
Zdjęcia nr 1, 2 i 3 : Jak by ktoś zrobił, ruszając lustrzanką z dołu i do góry oraz wyszło CAŁE I lekko wypukłe.
Zdjęcie nr 4 : Jak widać, jak ktoś skacze i jak zrobić zdjęcie.
Zdjęcie nr 5 : Podobnie jak nr 1, 2 i 3 jak by ktoś zrobił zdjęcie, ruszając lustrzanką z lewej strony i do prawej strony, też widać lekko wypukłe.
Posiadam Nikon`a D60 i mam obiektyw AF-S DX NIKKOR 18-55 mm f/3,5-5,6G VR.
Dziękuję za pomoc! :)
Zdjęcie nr 1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/9869/aaagyp.jpg)
Zdjęcie nr 2.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/7343/aab.jpg)
Zdjęcie nr 3.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/7772/aacjca.jpg)
Zdjęcie nr 4.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img19.imageshack.us/img19/7214/aadq.jpg)
Zdjęcie nr 5.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img53.imageshack.us/img53/9761/aae.jpg)
Pozdrawiam wszystkich! :)
MG.
____________________________
Przepraszam, że piszę z błędami.