Zobacz pełną wersję : Pan Sloik GH1
Rewju na dpr:
http://www.dpreview.com/reviews/panasonicdmcgh1/
Wszystko niezle, ale ta cena... komus ladnie przygrzalo w dekielek ;)
koniecpolska
11-07-2009, 18:48
Puszka GH-1 kosztuje tyle samo co G-1, cenę zestawu robi 14-140 OIS.
A... wiec to takie buty... to zmienia postac rzeczy ;)
Puszka GH-1 kosztuje tyle samo co G-1, cenę zestawu robi 14-140 OIS.
Taaaaa? Gdzie mogę kupić GH1 w cenie 1990zł (oczywiście w kicie z 14-45)?
koniecpolska
13-07-2009, 10:25
Taaaaa? Gdzie mogę kupić GH1 w cenie 1990zł (oczywiście w kicie z 14-45)?A jaki jest sens kupować GH-1 bez 14-140?
bloodcrawler
13-07-2009, 11:04
A co to jedyne słuszne szkło do tej "kamery"?
koniecpolska
13-07-2009, 12:45
A co to jedyne słuszne szkło do tej "kamery"?
Sprawdź jakie szkła są zazwyczaj w kamerach.
Z reasztą 14-140 OIS to bardzo dobre szkło, podobnie jak 14-150 OIS dla 4/3, tyle że drogie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.