PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przygotować zdjęcie do wywołania na parier



bodek 2046
10-07-2009, 00:06
witam.chce wywołać zdjęcia w zakładzie.jakie parametry ustawić(przestrzeń kolorów ,ostrzenie itp.)żeby to wyglądało po wywołaniu tak jak na ekranie?i tu sie pojawia drugie pytanie jak skalibrować monitor LCD?

MirM
10-07-2009, 00:47
Widzę, że kolegę wakacje rozleniwiły. Póki co, opcja na forum "szukaj" nie ma wakacji :-)

Hasła: przygotowanie zdjęć do labu, kalibracja monitora.

bodek 2046
10-07-2009, 23:03
szukałem ,szukałem ,ale nic sensownego nie znalazłem.może za mało szukałem?;).towarzysze pomożecie?

Piotrek Charchuła
10-07-2009, 23:15
Słabo szukałeś ale pomożemy:
przygotowanie zdjęć do labu (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=58668) i kalibracja monitora. (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=85941)

bodek 2046
13-07-2009, 11:32
Dziękuję ,dziękuje i jeszcze raz dziękuje

bodek 2046
19-07-2009, 01:41
czy jeszcze ktoś napisze coś madrego,prosze