Zobacz pełną wersję : Jak przygotować zdjęcie do wywołania na parier
bodek 2046
10-07-2009, 00:06
witam.chce wywołać zdjęcia w zakładzie.jakie parametry ustawić(przestrzeń kolorów ,ostrzenie itp.)żeby to wyglądało po wywołaniu tak jak na ekranie?i tu sie pojawia drugie pytanie jak skalibrować monitor LCD?
Widzę, że kolegę wakacje rozleniwiły. Póki co, opcja na forum "szukaj" nie ma wakacji :-)
Hasła: przygotowanie zdjęć do labu, kalibracja monitora.
bodek 2046
10-07-2009, 23:03
szukałem ,szukałem ,ale nic sensownego nie znalazłem.może za mało szukałem?;).towarzysze pomożecie?
Piotrek Charchuła
10-07-2009, 23:15
Słabo szukałeś ale pomożemy:
przygotowanie zdjęć do labu (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=58668) i kalibracja monitora. (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=85941)
bodek 2046
13-07-2009, 11:32
Dziękuję ,dziękuje i jeszcze raz dziękuje
bodek 2046
19-07-2009, 01:41
czy jeszcze ktoś napisze coś madrego,prosze
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.