PDA

Zobacz pełną wersję : Jak zrobic takie zdjecie?



menteith
08-07-2009, 17:27
Witam,

jak w temacie. Jaki obiektyw, odleglosc od fotografowanego obiektu etc.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://stuff.swir.us/2007/11/06/krzywa_wie%C5%BCa.jpg)

Piotrek Charchuła
08-07-2009, 17:32
To chyba jakaś prowokacja :-D

jendryn
08-07-2009, 17:34
najlepiej nikkor 600 mm, poniżej tego nie da się!

malibu
08-07-2009, 17:44
przede wszystkim trzeba mieć silnego modela , co kopie jak chuck z pół obrotu -bez tego nie da się...

ArtX
08-07-2009, 18:05
trzeba nacisnac klawisz z zielona sluchawka lub symbolem aparatu z boku telefonu

willy_fil_
08-07-2009, 18:21
kolega ma 9 postow, moze nie wiedziec... czy nie?

yOyO-
08-07-2009, 18:23
Ja mam zaledwie 22 i wiem... ;)

willy_fil_
08-07-2009, 18:27
no tak... ale i tak napisze, ze to akurat to nic innego tylko wklejka jest... niemniej perspektywa mozna sie pobawic...

Lapek
08-07-2009, 19:08
ja mam zero a takiego pytania bym nie zadal. poza tym nie jestem pewien czy to na pewno jest wklejka..

menteith
08-07-2009, 20:56
To chyba jakaś prowokacja :-D

Pierwszy post i intencje zostały odganięte :cool:

A tak na marginesie, wśród wielu interesujących postów, ten od razu przykuł moją uwagę.

przede wszystkim trzeba mieć silnego modela , co kopie jak chuck z pół obrotu -bez tego nie da się...

Wciąż w szkole podstawowej? Podejście do zasad ortografii to sugeruje;)

JK
08-07-2009, 21:05
Rozumiem, że to miał być wygłup.

Nie będę oceniał, czy wygłup się udał.

Zamykam.