Zobacz pełną wersję : Jak zrobic takie zdjecie?
menteith
08-07-2009, 17:27
Witam,
jak w temacie. Jaki obiektyw, odleglosc od fotografowanego obiektu etc.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://stuff.swir.us/2007/11/06/krzywa_wie%C5%BCa.jpg)
Piotrek Charchuła
08-07-2009, 17:32
To chyba jakaś prowokacja :-D
najlepiej nikkor 600 mm, poniżej tego nie da się!
przede wszystkim trzeba mieć silnego modela , co kopie jak chuck z pół obrotu -bez tego nie da się...
trzeba nacisnac klawisz z zielona sluchawka lub symbolem aparatu z boku telefonu
willy_fil_
08-07-2009, 18:21
kolega ma 9 postow, moze nie wiedziec... czy nie?
Ja mam zaledwie 22 i wiem... ;)
willy_fil_
08-07-2009, 18:27
no tak... ale i tak napisze, ze to akurat to nic innego tylko wklejka jest... niemniej perspektywa mozna sie pobawic...
ja mam zero a takiego pytania bym nie zadal. poza tym nie jestem pewien czy to na pewno jest wklejka..
menteith
08-07-2009, 20:56
To chyba jakaś prowokacja :-D
Pierwszy post i intencje zostały odganięte :cool:
A tak na marginesie, wśród wielu interesujących postów, ten od razu przykuł moją uwagę.
przede wszystkim trzeba mieć silnego modela , co kopie jak chuck z pół obrotu -bez tego nie da się...
Wciąż w szkole podstawowej? Podejście do zasad ortografii to sugeruje;)
Rozumiem, że to miał być wygłup.
Nie będę oceniał, czy wygłup się udał.
Zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.