PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sie tego pozbyć ze zdjęć... ? PS-owo



Paweł Kania
07-07-2009, 16:42
Witam,

obrabiam ostatnio stare fotki i po zeskanowaniu zdjecia wychodzi faktura papieru.
Jak się tego szybko i prosto pozbyć ?


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotokania.pl/nik/455.jpg)

stock
07-07-2009, 17:13
było wałkowane mnóstwo razy na forum - wystarczyło poszukać :P

http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=18900

Paweł Kania
09-07-2009, 11:46
Szukałem ale nie pod tymi pojeciami i nieznalazłem :)

THX, niezadowalają mnie do końca tamte metody, musze czegoś poszukać...