Paweł Kania
07-07-2009, 16:42
Witam,
obrabiam ostatnio stare fotki i po zeskanowaniu zdjecia wychodzi faktura papieru.
Jak się tego szybko i prosto pozbyć ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotokania.pl/nik/455.jpg)
obrabiam ostatnio stare fotki i po zeskanowaniu zdjecia wychodzi faktura papieru.
Jak się tego szybko i prosto pozbyć ?
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://fotokania.pl/nik/455.jpg)