PDA

Zobacz pełną wersję : filtr UV z konkretnego sklepu



nox
25-09-2006, 18:33
Witam będę dokonywał zakupów D80 + Kit 18-70 + SB600 + Filtr UV + jakaś torba. Będę prawdopodobnie ograniczony do tego sklepu: http://www.sklepfotograficzny.pl/
Nie pytajcie dlaczego. I mam pytanie jaki filtr UV od nich kupić?

Myślałem o takim:
Hoya UV HMC Super, 67mm Cena brutto: 139 PLN

co o nim myślcie. TO ma być dekielek ochronny.

Sl@wcio
25-09-2006, 18:48
......Nie pytam.... ale samo sie cisnie na usta ;-)

nox
25-09-2006, 19:06
To zapytaj bo nie rozumiem czy masz jakieś aluzje ?
Uprzedzam że moją intencją nie była reklama sklepu. Będę kupował przez firmę i prawdopodobnie będę musiał tam to zrobić...

Kuba Borysko
25-09-2006, 19:31
Jesli juz kupujesz w tym sklepie to zamiast HOYA, wez B+W, bo maja te dwie firmy na stanie, mam oba i B+W zdecydowanie latwiej sie czysci, co do jakosci to podobno B+W jest lepsze, ale w tym temacie to juz sie nie wypowiadam.

Valdek_Tychy
25-09-2006, 21:17
Ja mam Hoya HMC Super i nie zauważyłem problemów z czyszczeniem.Moim zdaniem b.dobry filtr za rozsądne pieniądze.

Sl@wcio
25-09-2006, 22:27
Nieeee, nie chodzi mi o jakies reklamowanie sklepu, ja kupuje u Hesji wiec myslalem tylko że wybor sklepu i ewentualny pozniejszy kontakt jest bardzo istotny. Oczywiscie jesli wspomniane miejsce spelnia wszystkie oczekiwane przez Ciebe parametry - to OK. Ja osobiscie poza ewentualna mniejsza cena zakupu (choc nie analizowalem doglebnie tego) uznaje bezposredni kontakt, profesjonalnosc itp - daje to mi Slawek - bez wlazodupstwa, takie mam odczucie i jest to moje subiektywne zdanie. Kazdy ma swoj cyrk i swoje malpy...