ropusz
07-07-2009, 13:39
Witam,
Nadszedł czas kupić statyw. Miałem już co prawda kiedyś jakiś z allegro, ale nazywać to statywem to wielka przesada. Ale do rzeczy. Potrzebuję statyw, tak do 400 zł. Mam zarówno kamerę, jak i lustro i zastanawiam się czy potrzebuję dwie różne głowice (te od kamery widziałem, że mają taką rączkę) czy wystarczy jedna? Ajeśli trzeba oddzielna to lepsze kulowe czy 3D. Może jakieś konkretne możecie doradzić?
Nadszedł czas kupić statyw. Miałem już co prawda kiedyś jakiś z allegro, ale nazywać to statywem to wielka przesada. Ale do rzeczy. Potrzebuję statyw, tak do 400 zł. Mam zarówno kamerę, jak i lustro i zastanawiam się czy potrzebuję dwie różne głowice (te od kamery widziałem, że mają taką rączkę) czy wystarczy jedna? Ajeśli trzeba oddzielna to lepsze kulowe czy 3D. Może jakieś konkretne możecie doradzić?