kotikotikoti
05-07-2009, 21:42
witam prosze o podpowiedz jaka technika te fotki sa zrobione moze linka do tutka przegladam przegladam i nie znalazlem a podoba mi sie to bardzo
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814206,g_id,94476,Kamil
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814215,g_id,94476,Sebastian
jezeli mozecie to pomózcie podoba mi sie ta technika
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814206,g_id,94476,Kamil
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814215,g_id,94476,Sebastian
jezeli mozecie to pomózcie podoba mi sie ta technika