PDA

Zobacz pełną wersję : jak to zdjęcie jest zrobione



kotikotikoti
05-07-2009, 21:42
witam prosze o podpowiedz jaka technika te fotki sa zrobione moze linka do tutka przegladam przegladam i nie znalazlem a podoba mi sie to bardzo
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814206,g_id,94476,Kamil
http://galeria.interia.pl/praca,w_id,814215,g_id,94476,Sebastian
jezeli mozecie to pomózcie podoba mi sie ta technika

fIlek
05-07-2009, 21:45
Ta technika to nazywa się na przykład Lucis Pro :D

kotikotikoti
05-07-2009, 21:53
jezu a tyle sie naszukałem dzieku juz szukam sciagam wersje demo oczywiscie Pozdrawiam :)