Zobacz pełną wersję : Pomocy Zślepka do tamrona 17-50
Witam ja również mam nadzieje ze trafiłem na odpowiedni dział!! niedawno zniszczyła mi sie zaślepka do mojego tamrona jak w tytule i nie wiem co zrobić, gdzie szukać aby kupić albo jakaś zastępcza może by pasowała!!! bede wdzieczny za jakąkolwiek pomoc dzieki z góry:) pomoc na wiadomość prywatna lub tu Pozdrawiam
Martini30
05-07-2009, 17:15
Ale jaka zaślepka, tylnia czy przednia ?? Jeśli tylnia to podpasuje każda inna od nikona,jeśli przednia to kup dekielek uniwersalny 67mm.
pozdrawiam
Sprawdź tutaj:
http://www.raysfoto.pl/DefaultPage.aspx?pageId=0
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.