PDA

Zobacz pełną wersję : Kropelki, Pluski, itp - Pomocy



Necron Photo
02-07-2009, 23:47
Witam

Mam problem mianowicie, chodziłem po portalach internetowych typu: obiektywni, plfoto, digart, itp i widziałem ładne kropelki i spróbowałem dziś lecz nie za bardzo mi wychodzi. Dlatego prosił bym o pomoc starych wyżeraczy z tej kategorii. Np. jakie światło błysk czy ciągłe jedna czy dwie lub więcej świateł, czy robić ze statywu czy z ręki, wszystkie sugestie, linki, wypowiedzi przydatne :) z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam

kh29228
03-07-2009, 00:31
jedno światło też da radę, ale mi lepiej wychodziło z dwoma. ja używałem błyskowego. ustawienie światła to musisz sam sobie dobrać, w zależności od tego co chcesz uzyskać. mi najwygodniej było ze statywu. ostrość manualnie, ustawiana w punkt spadania kropli. czasy oczywiście króciutkie.

mmmak
04-07-2009, 12:36
statyw, 1/128 w trybie M np sb800 - zamrozi ruch