masejj
30-06-2009, 00:40
Witam
Od jakiegoś czasu zainteresowały mnie zdjęcia robione techniką high key, ale nie te żywcem przerobione w ps'ie, bo to nie takie efekt o jakim marze, wiem że jest to duża kwestia miękkiego światła, i w tym momencie potrzebuje kogoś na tyle doświadczonego który mógłby mi mniej więcej poradzić jak to światło ustawić tak by było dobrze, zdjęcia robiłbym na białym tle, mianowicie planuje rozwiesić przyścierało :) Moja przygoda z fotografią dopiero się zaczyna dlatego mam do dyspozycji tylko domowe sposoby oświetlenia, mam nadzieje że Ci doświadczeni fotografowie mają na to jakąś rade ;) jeżeli jest coś jeszcze do przygotowania oprócz miękkiego światła to byłbym szczęscliwy gdyby ktoś mógł mi napisać co i jak.
z góry niezmiernie dziękuje
i pozdrawiam
Marcin
Od jakiegoś czasu zainteresowały mnie zdjęcia robione techniką high key, ale nie te żywcem przerobione w ps'ie, bo to nie takie efekt o jakim marze, wiem że jest to duża kwestia miękkiego światła, i w tym momencie potrzebuje kogoś na tyle doświadczonego który mógłby mi mniej więcej poradzić jak to światło ustawić tak by było dobrze, zdjęcia robiłbym na białym tle, mianowicie planuje rozwiesić przyścierało :) Moja przygoda z fotografią dopiero się zaczyna dlatego mam do dyspozycji tylko domowe sposoby oświetlenia, mam nadzieje że Ci doświadczeni fotografowie mają na to jakąś rade ;) jeżeli jest coś jeszcze do przygotowania oprócz miękkiego światła to byłbym szczęscliwy gdyby ktoś mógł mi napisać co i jak.
z góry niezmiernie dziękuje
i pozdrawiam
Marcin