kobyll
29-06-2009, 21:04
Witam
Ostatnio w naszym D300 mamy pewien problem - mianowicie po ustawieniu aparatu w manual aparat i tak sam dobiera sobie czas, wartość przysłony pozostaje bez zmian. Zgłupieliśmy szczerze powiem, nie miałem do tej pory z czymś takim do czynienia. Mam nadzieję, że po prostu "cuś sie wcisło" :D Nie jest to zasada, że za każdym razem dokonuje takiej zmiany, wraca też zazwyczaj po kilku strzałach do bazowej ustawionej wartości. Nie mam zielonego pojęcia z czego to wynika. Mam głęboką nadzieję, iż z naszej niewiedzy, a nie awarii sprzętu...
Pozdrawiam
Piotrek
Ostatnio w naszym D300 mamy pewien problem - mianowicie po ustawieniu aparatu w manual aparat i tak sam dobiera sobie czas, wartość przysłony pozostaje bez zmian. Zgłupieliśmy szczerze powiem, nie miałem do tej pory z czymś takim do czynienia. Mam nadzieję, że po prostu "cuś sie wcisło" :D Nie jest to zasada, że za każdym razem dokonuje takiej zmiany, wraca też zazwyczaj po kilku strzałach do bazowej ustawionej wartości. Nie mam zielonego pojęcia z czego to wynika. Mam głęboką nadzieję, iż z naszej niewiedzy, a nie awarii sprzętu...
Pozdrawiam
Piotrek