marbed
29-06-2009, 14:16
Chciałbym podzielić się moją obserwacją. Od jakiegoś czasu zdarza się, że aparat nie pozwala podejrzeć wykonanej fotki (mam wyłączony podgląd automatyczny) a jeśli nawet pozwoli podejrzeć fotkę to nie pozwoli jej powiększyć. Dodam, że używam oryginalnego MB-D10 wraz z oryginalną (chyba) baterią En-EL3e a druga taka sama jest w body, soft ostatni dostępny, bodajże A1.10 / B 1.10
Czasem pomaga pstryknięcie fotki czasem poruszanie obiektywem (a może to złudzenie?) a czasem tylko wyłączenie puszki.
Macie jakieś sugestie dotyczące powodów, zdażyło się to komuś na oryginalnym zestawie? Usterka gripa? Nieoryginalny wbrew faktom akumulator?
Pozdrawiam
Czasem pomaga pstryknięcie fotki czasem poruszanie obiektywem (a może to złudzenie?) a czasem tylko wyłączenie puszki.
Macie jakieś sugestie dotyczące powodów, zdażyło się to komuś na oryginalnym zestawie? Usterka gripa? Nieoryginalny wbrew faktom akumulator?
Pozdrawiam