Zobacz pełną wersję : Jak uzyskać takie niebo
piotrekdrazek
28-06-2009, 13:25
Mam pytanie jak uzyskać w fotoshopie taki efekt nieba jak na tym zdjęciu zaciemnienia czarne to pewnie gradient ale jak zrobić ten niebieski efekt ;D
http://img209.imageshack.us/i/niebo.jpg/
sokrates
28-06-2009, 13:51
filtr polaryzacyjny + odpowiednio dobrana ekspozycja. Ot tajemnica :-) a winieta - dodana, wg. mnie raczej szpeci to zdjęcie.
piotrekdrazek
28-06-2009, 15:49
Dzięki wielkie za podpowiedz ;]
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.