ozzy
28-06-2009, 13:21
Jak oprawiacie zdjęcia?
Czy jest sens wkładać passepartout w antyramę?
Czy nie będzie się to po jakimś czasie marszczyło? Ew. co zrobić, żeby się nie marszczyło... :)
Czy jest sens wkładać passepartout w antyramę?
Czy nie będzie się to po jakimś czasie marszczyło? Ew. co zrobić, żeby się nie marszczyło... :)