PDA

Zobacz pełną wersję : oprawa zdjęć- antyrama, passepartout



ozzy
28-06-2009, 13:21
Jak oprawiacie zdjęcia?

Czy jest sens wkładać passepartout w antyramę?

Czy nie będzie się to po jakimś czasie marszczyło? Ew. co zrobić, żeby się nie marszczyło... :)

karabud
28-06-2009, 17:31
passepartout w antyramę? To ciężko będzie
moze chodzilo o passe-partout? ;)

ozzy
28-06-2009, 22:26
tak, chodziło o passe-partout :P i czy może zamknąć to w antyramę. pytam czy ktoś próbował :P

hedgehog
28-06-2009, 22:27
Antyramy to zło. Tak się zdjęć nie pokazuje. Passepartout i rama. Ot i wsio.

Łopal
03-07-2009, 14:37
Dodam tylko- daj zdjęciom oddychać w ramkach.