Zobacz pełną wersję : bezowa pastelowa tonacja zdjęć
max_mara
24-06-2009, 19:09
Witam, generalnie chyba wiadomo o co chodzi
modna w tym sezonie obrobka zdjec - dominacja bezy i ciepłych pasteli
czy ktos wie jak to ugryzc PS
Będę wdzięczna za każde INFO :)
Juka
superkomornik
24-06-2009, 19:27
Witam, generalnie chyba wiadomo o co chodzi
modna w tym sezonie obrobka zdjec - dominacja bezy i ciepłych pasteli
czy ktos wie jak to ugryzc PS
Będę wdzięczna za każde INFO :)
Juka
Duża matryca, jasne szkło, raw, machanie suwaczkami w lewo i prawo przy wołaniu rawa...i nawet photoshop niepotrzebny :) Pastel sam wychodzi :)
Duża matryca, jasne szkło
mała matryca, jeszcze jaśniejsze szkło
a suwaczkach napisano.
Bez matrycy, bez suwaczków, tylko Photoshop. Jeden filterek, jedno kliknięcie, wszystko.
Szkło! Ważne jest też szkło. Zawsze pełne.
barracuda
26-06-2009, 07:29
Blondynka, w beżowej bieliźnie. Może leżeć na stole nakrytym beżowym obrusem no i koniecznie ściany w odcieniach beżu. Efekt murowany.
dajcie jakieś przykłady bezo-pastelowych - fotek bo jakoś w temacie trendów jestem zielony a to trochę mnie oświeci:)
mirektoja
26-06-2009, 08:48
Ja też bardzo proszę o przykłady.
Coś czuję, że chodzi o repoglamour :P
dajcie jakieś przykłady bezo-pastelowych - fotek bo jakoś w temacie trendów jestem zielony a to trochę mnie oświeci:)
...a kto wie o co chodziło autorowi.
Może tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img520.imageshack.us/img520/278/nsu350os.jpg)
albo tak:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img40.imageshack.us/img40/7273/dsc2783.jpg)
sephia ?
...
desaturujesz i dodajesz tinta w kolorze brazowym
Sączący kawę z mlekiem rudy kot na beżowym łóżku. Następnie kot wymiotuje tą kawą.
velaskez
27-06-2009, 06:04
Sączący kawę z mlekiem rudy kot na beżowym łóżku. Następnie kot wymiotuje tą kawą.
Mwahahahaha :mrgreen:
barracuda
03-07-2009, 10:42
Sączący kawę z mlekiem rudy kot na beżowym łóżku. Następnie kot wymiotuje tą kawą.
Przez rudego kota mogłaby wyjść sepia, a tego przecież nie chcemy. Chyba, że by to był bardzo stary rudy kot, to może....
Andrzej Olender
03-07-2009, 11:10
Można różnie takie efekty uzyskać. Najprościej to robić suwakami vibrance i saturation. Saturation w lewo, vibrancy w prawo, odrobinę wyczucia i efekty bardzo dobre.
max_mara
06-07-2009, 00:13
No tak, duzo postów, niektóre nawet zabawne - mniej lub wiecęj lub ktoś chciał być zabawny ale mu nie wyszło, no ok... faktycznie nie podałam przykładu
cos na kształt tej foty, http://www.susanstriplingblog.com/images/content/132_100908_Scruggs-JP-version-proof.jpg, /uwielbiam ją!/
generalnie mam na mysli pastelowe odcienia wszystkich kolorów, bardzo fajnie to widać na bielach które są subtelnie ocieplone obróbką :)
będę wdzięczna za konkrety
Pozdrawiam
Andrzej Olender
06-07-2009, 10:04
No tak, duzo postów, niektóre nawet zabawne - mniej lub wiecęj lub ktoś chciał być zabawny ale mu nie wyszło, no ok... faktycznie nie podałam przykładu
cos na kształt tej foty, http://www.susanstriplingblog.com/images/content/132_100908_Scruggs-JP-version-proof.jpg, /uwielbiam ją!/
generalnie mam na mysli pastelowe odcienia wszystkich kolorów, bardzo fajnie to widać na bielach które są subtelnie ocieplone obróbką :)
będę wdzięczna za konkrety
Pozdrawiam
Ja tam nie widzę ani grama pasteli.
Co najwyżej coś ala sepia z częściowym kryciem oryginału.
Zamieść może jakieś zdjęcia w który chciała byś uzyskać podobny rezultat.
Łatwiej wtedy potrzebny warsztat będzie można Tobie uzmysłowić.
Kwiatek111
06-07-2009, 15:42
Sączący kawę z mlekiem rudy kot na beżowym łóżku. Następnie kot wymiotuje tą kawą.
Ahahahaa.... zaplulem monitor:mrgreen:
max_mara
06-07-2009, 19:26
dzieki, zapodałam topik na forum PS, i kilka priwów, bez problemu uzyskałam odpowiedz...
pozdrawiam :)
dzieki, zapodałam topik na forum PS, i kilka priwów, bez problemu uzyskałam odpowiedz...
pozdrawiam :)
czekam zatem
dzieki, zapodałam topik na forum PS, i kilka priwów, bez problemu uzyskałam odpowiedz...
pozdrawiam :)
Tak to z reguły jest jak się zapodaje pytania tam gdzie trzeba.
Jeśli uzyskałaś odpowiedź, to podziel się z innymi... Nie uzyskałaś może tutaj odpowiedzi, ponieważ nie wszyscy zrozumieli ocb i nie wszyscy tutaj to potrafią.
A teraz możesz udowodnić, że jesteś inna od nich i wrzucić jakiś przepis...
Albo chociaż podaj link do tematu na tym drugim forum ;-)
chyba się nie doczekamy... szkoda
Nie po to tak ciężko pracowała nad swoim warsztatem żeby się teraz dzielić. Gwiazdą teraz będzie. Na plfoto.
Phoenix kiedys opisywal jeden ze sposobow, o tu: KLIK (http://www.forum.nikon.org.pl/showpost.php?p=1174676&postcount=1)
max_mara
14-07-2009, 13:42
zapraszam na priva :)
zapraszam na priva :)
To forum nie chat. Wszyscy są zainteresowani. Pochwal się i podziel z nami.
Panowie... Bylo juz w innym watku na forum. Filtr pomaranczowy w trybie multiply (poeksperymentowac z sila krycia).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.