PDA

Zobacz pełną wersję : PS, automatyczne rozmieszanie zdjeć do Kolażu



Paweł Kania
24-06-2009, 17:14
Witam,

mam zrobić kolaż 50x70cm, z około 30 zdjec.

Szukam już jakiś czas w PSie jakiejś funkcji która by to posegregowała za mnie z automatu ale bezskutecznie.
Jest coś takiego ?
Wczytuje powiedzmy 30 fot/warstw i robie 'auto-sort' i mam coś mniej wiecej takiego:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.stop-discrimination.info/typo3temp/pics/72d7b2c12a.jpg)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.mmszczecin.pl/rep/blog/1842/43105.4.jpg)
źródło Google


Wiem, leniwy jestem ale ale na przyszłośc sie moze przydać to :mrgreen:

brama
24-06-2009, 17:15
W ps-ie nie wiem jak to zrobić, ale picassa robi takie rzeczy :) polecam

Paweł Kania
25-06-2009, 09:52
W PSie nie znalazłem zrobiłem to w Picassie.

Dziwny ten program... jest tak idioto odporny...
Wiekszość rzeczy robi sam, nad prawie niczym nie da sie zapanować ( a raczej można cokolwiek wyklikać a efekt bedzie niemal 'artistic') a poszukiwania rozmiarów zeby zapsiać spełzły na niczym...

Ale jestem pod wrażeniem programu :)

lechupe
25-06-2009, 11:14
W PSie nie znalazłem zrobiłem to w Picassie.

...

cs4: file/automate/picture package