PDA

Zobacz pełną wersję : [ Reportaż ] Kitesurfing - mały reportaż



rhardy
24-06-2009, 13:21
Wiosną w wietrzny dzień zjechali się kitesurfingowcy pokazać co potrafią. Oto mały reportażyk (moje pierwsze próby) liczę na konstruktywną krytykę, bo tylko taka daje coś do myślenia... Mam świadomość, że na forum są również profesjonaliści ... chylę czoło nad ich pracami ... sądzę jednak, że warto posłuchać co mają do powiedzenia :)

1

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/images/mf6jc74kyonxms1ly8gc.jpg)

2

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/7k2ou3gpsdr4nigvz4x.jpg)

3

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/x0tnp32l2bhv916e9.jpg)

4

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/v3nmc4arxeiimknel82a.jpg)

5

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/nt8jmmezpwr8jairuz.jpg)

6

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.iv.pl/images/73jh4b6tqeeh5mmjw3.jpg)

lomax
24-06-2009, 17:13
Jako całość jest to jakiś reportaż, ale to nie zwalnia od dobrego kadrowania.
Ucięte stopy, nogi, brak mocnych punktów, brak pionu/poziomu bez uzasadnienia itd dyskwalifikuje takie ujęcia jako pojedyńcze fotki.
Na pewno widać w nich jakiś zamysł, ale mogą też być odbierane jako przypadkowe.
Dodatkowym problemem jest balans bieli. Spróbuj z nimi jeszcze powalczyć.

R.i.P.
24-06-2009, 17:27
W takim reportażu aż prosi się by linie horyzontu były jednak proste bo fatalnie to wygląda. Może wyjątkiem są jakieś zoomy skupiające wzrok na osobie serfującej (brakło Ci na 200tce?). Dla mnie nieciekawe kadry i kolorystyka, czyli obróbka leży.

shaolin
24-06-2009, 17:29
Raz za duzo gory, raz za duzo dolu... ja wiem, ze reporterka nie musi byc doskonala technicznie, ale bez przesady ;) Jestem na nie, bo oprocz kadrowania to za malo sie dzieje na reportaz.