PDA

Zobacz pełną wersję : Postobróbka - pomoc



EATWORLD
23-06-2009, 19:50
Witam,
jak osiągnąc taki efekt jak na drugim zdjęciu od góry z lewej?
Z góry dzięki za pomoc

http://maxmodels.pl/sara885,0.html

EATWORLD
23-06-2009, 21:46
nie ten dział?

Viqy
23-06-2009, 21:59
Moim zdaniem nałożona została druga warstwa z obniżonym kryciem wyglądająca mniej więcej jak stara tablica szkolna.