messer
23-06-2009, 15:49
Koledzy, Koleżanki.
Już od jakiegoś czasu przmierzam się do spróbowania zabawy z lensbaby.
Póki co - chciałbym zacząć od jakiegoś adaptera.
Na allegro trafiłem na coś takiego. (przepraszam za link - to nie reklama, ale nie potrafię tego nazwać, a tam jest po prostu przykład tego urządzenia)
http://allegro.pl/item666741191_lensbaby_composer_nikon.html
Czy ktoś z Was miał okazję używać tego wynalazku? Będę mocno wdzięczny za opisanie wrażeń, możliwości, ułomności itp.
A być może są jakieś sensowniejsze rozwiązania, niż to tutaj przeze mnie zaproponowane?
Obiektywy z shiftem na razie sobie daruję, ze względu na ich ceny. Ale może kiedyś i do tego dojdziemy...
Już od jakiegoś czasu przmierzam się do spróbowania zabawy z lensbaby.
Póki co - chciałbym zacząć od jakiegoś adaptera.
Na allegro trafiłem na coś takiego. (przepraszam za link - to nie reklama, ale nie potrafię tego nazwać, a tam jest po prostu przykład tego urządzenia)
http://allegro.pl/item666741191_lensbaby_composer_nikon.html
Czy ktoś z Was miał okazję używać tego wynalazku? Będę mocno wdzięczny za opisanie wrażeń, możliwości, ułomności itp.
A być może są jakieś sensowniejsze rozwiązania, niż to tutaj przeze mnie zaproponowane?
Obiektywy z shiftem na razie sobie daruję, ze względu na ich ceny. Ale może kiedyś i do tego dojdziemy...